Prosinec 2012

štědrý večer naruby

26. prosince 2012 v 19:52 | Kikina |  Výplody myšlenek
Letošní štédrý večer byl prostě narby. Ne, že by nás to něják moc ovlivnilo,ale byli jsme sklamaní... Hned rano přijeli souzedi, kteří tu moc často nejsou, asi třikrát do roka. Taťka je šel přivítat a něčeho se napili.. Mamce to dost vadilo, nebyli jako opilí, ale už jen to, že se napili je dost nedustojne...
Pak přišel děda, z taťkovy strany.. Moc ho nikdo z nás nemusí, ale co naděláme. Byl u nás dost dlouho.Ale já jsem nechapala, co tam ješte dělá. On jen seděl a čuměl na telku. A my jsme měli v planuuž rozbalovat dárky..
Co jsem dostala k vanocum? Byly to štědré vánoce, dostala jsem tablet, ze kterého vám teď píšu. Pak ještě nějáke ty drobnosti jako oblečení s kosmetiku..
Co jste dostali vy?

JE TO NA NIIIC!!

22. prosince 2012 v 12:25 | Kikina
Ten novej zhled bologu je vážně na nic! Má spoustu nevýhod a žádnou výhodu!!
1.Nikdo se nemá jak dozvědět o našich článcích! (Tedy podud nejsme v tom jejich "autorském klubu" a nebo nepíšeme na téma týdne!) To dožene lidi k tomu, aby všechny články dávyli jako tt!!
2.Nevidíme kdo komentoval naše články!
3.Jediný co to preferuje, je autorský klub!!
Myslím, že to razantně sníží popularizu blog.cz Už se mi tu nelíbí!!!

Zíítřek

20. prosince 2012 v 21:22 | Kikina |  Denní záznamy a zážitky
Teď vám napíšu, jak prožijeme zítřek... :D Nebude to totiž jen tak nějáký den.. Budeme mít besídku! Ale 4 hodiny jsme se ještě měli učit! Chápete to?! :D Ale máme kurz sebeobrany, je to sidce uplná hovadina, ale lepší než se učit! Sečteno podtrženo: první dvě hodiny se učíme: fyzika :( a literatura.. 2 hodiny sebeobrany... 2 hodiny besídky.. No není to něják extra, ale i tak se dá no ne? :D
Jak prožijete zítřek vy?
Co si berete na sebe? Po připadě jaký učes na poslední den ve škole?

Ty vaše reklamy! Se*u vám na ně!!

19. prosince 2012 v 18:15 | Kikina |  Výplody myšlenek
Sorry, ale musela jsem am to tady napsat. Napsat vám to, co v sobě držím již dlouho! Píšete reklamy, ale samozným vám se to nelíbí! Tak proč to sakra děláte?! Máte k tomu nějáký důvod?! Dokonce spousta blogu si vyhradilo místo pro reklamy a vy jim to stejně píšete pod články! Vím, že to tak vidí více lidí a třeba vám to pomůže, ale skoušeli jste to vubec jinak? Teď samozdřejmě nemluvím ke všem, jsou i lidi, kterým se to taky nelíbí!
Ze začátku byl blog, jako autorský deník. Vkládali sem nový, talentovaní lidé své tvorby.
Pak to byl deníček. Psalu si tu lidé co zažili.
Pak to byl web. Každý si tu psal co chtěl o skopinách a o všem, takový mix všeho.. Ale ne reklam!!
Všechno toto beru, ale aby to byla nějáká reklamní agentura? Tak ta představa se mi nelíbí! Copak vám nestačí, že ani v televizi není pomalu nic jinnýho, než reklamy? Všude jsou reklamy a vy si je ještě strkáte "ve svůj prospěch" na blog do konemtu! Jste vy normální?
Sorry, jestli se to někoho dotklo, ale já ráda říkám věci na rovinu! Tak jak to cítím! Sorry...

Setkání s bývalým !!

18. prosince 2012 v 20:32 | Lucius |  Denní záznamy a zážitky
Ahoj, za prvý se vám chci hodně moc omluvit že jsem tu teďkom dlouho nebyla....A Kikině se zároveň omlouvám že to teďkom musela táhnout sama... _:(

Tak ale teď už....
Včera (v pondělí) jsem byla v hudebce a po hudebce jsem jako obvykle šla čekat na autobus na autobusák !! No jo ! ale stála tam skupinka takovej docela i hezkejch kluků ! pořád kolem mě chodili tam a z5 a mě už to docela i s*alo , protože vždycky jak prošli tak se na mě tak divně podívali ! No jo ! ale pak jsem šla k té zastávce kde ten autobus zrovna zastavil a stála tam ta skupinka..samozřejmě že s mým štěstím tam stál i můj bejvalý ! Neřekli jsem si ani " Ahoj" vůbec jsme na sebe nemluvili jen já jsem se začala hrozně klepat a věřte mi že zimou to nebylo ;) !! No ..jak jsem nastupovala do toho autobusu tak jsem jenom slyšela jak Erik (můj bejvalý) se na mě čumí a jenom tak těm klukům říká :" Ta by nestála za hřích "!!!!!! HELP ME !!!

Vidíš druhé já!

17. prosince 2012 v 17:53 | Kikina |  Výplody myšlenek
Každý z nás už se asi dostal do situace, kdy si sedl sám do svého pokoje, zavřel oči a přemýšlel. Možná si i poplakal... Nebo když usímáme, tak přemýšlíme. Tyto chvíle jsou v mém "školním" životě docela ojedinělé, vzácné a přitom velice důležité. Pomáhají mi si vše v hlavě srovnat a možná se i tak trošku "vyfackovat." Chápete jak to slovo myslím? Nemyslím to tak, jako, že si budeme fyzicky dávat facky, ale duševně. Duševně si vše uvědomíme..
Dříve jsem tohle dělala docela často.. Sedla jsem si na postel a brečala jsem, nadávala jsem si! :D Je to asi divné, ale vždy mi to pomohlo.. A pak jsem si založila svůj první blog (tenhle je asi 4-tý v pořadí) a vše co jsem cítila jsem psala vám! Nevím, jestli to bylo dobře a nebo ne, ale už to nezměním.. Takhle se seznamujeme se svým vnitřním já.. Každý ho v sobě máme a asi není dobré, aby trpělo.. Někdy si ale neuvědomujeme, že každý člověk to vnitřní já má.. A měli by jsme to respektovat..
Nevíte jak to myslím? Je to jednoduché.. Pomáhá nám k tomu tma! Co je to za blbost? Ale ne není.. Když jsme ve tmě nejsme v kontaktu s vnějším "já" tedy se vzhledem, ale s vnitřním já, tedy s duší. Uvedu vám tady jednoduchý příklad.. Krásná holka, ale rozum nemá žádný. Kluci se vždy dívali jen na to vnější já, tedy na vzhled. A ve tmě? Ve tmě se to vnější já stratí.. Stratí se jako pára nad hrncem.. A naopak se odhalí to vnitřní já (duševní já).. Konečně se ukáže, jaká je doopravdy.. Že je hloupá.. A stačila k tomu jen obyčejná tma. Je jen škoda, že ta tma není všude.. Že je všude světlo a vnitřní já pak trpí..
K tomuto článku, jsem použila kresbu, kterou kreslila adminka Lucius. Snad jí to nevadí. Na této kresbě nakreslila sebe.. Nakreslila své vnější já.. Ale věřte, že kreslila tím vnitřním..

Vyhodnocení mích SB za minulý týden...

17. prosince 2012 v 14:18 | Kikina
Ahoj sbénka,
vyhodnotím vaší aktivitu na mém i vašem blogu ;))
Kikinna: na mém blogu byla. Na svojem blogu, je aktivní. Všimla jsem si, že vede nově svůj deník... ;)
Profesor Hagrad: Na mém blobu byl naposledy v pátek, takže byl aktivní... Na svém blogu je stále ktivní.. ;)
It's so nice 2B happy: Nejaktivnější SB. :D Děkuji za tvou aktivitu a to ne jen na mém blogu, ale i na svém! :))
Anča: Na mém blogu byla a na tvůj se jdu hned mrknout ;))
Malanie: Taky tady byla a blog hned omrknu ;)

On tu byl!!

16. prosince 2012 v 18:45 | Kikina |  Výplody myšlenek
Možná vám to bude připadat absurdní, ba i směšné, ale... VYDĚLA JSEM HO!!

Je tomu asi měsíc nebo dva... Ve tmě jsem viděla muže... Nevím co to bylo... Ale děsilo mně to. Mněl bledou pleť a na hlavě klobouk (takový ten vysoký). A na ramenák mněl sako. Vždy jsem ho viděla jen od ramen nahoru, nikdy jsem neviděla co má za kalhoty a nebo za boty. Tato vize prvala vždy jen krátkou dobu, asi 3-6 sekund. Pak jsem zavřela oči a když jsem je zase otevřela už tam nebyl. Je zvláštní, že tu byl jen ve tmě. Ne, že bych věřila na duchy a upíry. Tedy trušku teď už trošku jo... Ale nejsem do toho něják zapálená. Jediný komu jsem se s tím svěřila byla moje babička. Řekla jsem jí to asi tředí den po tom kdy se mi začal zjevovat. Když jsem si o tom s ní promluvila další noc už jsem ho neviděla. Nevím co to bylo, snad si se mnou jen hráli smysli, ale bylo to tak živé! Ještě teď jak si na to vzpomenu přejede mi mráz po zádech! brrr!

Někteří tomu asi nebudete věřít, ale opravdu se mi to stalo. A doufám, že už nestane! Děkuji, že jste si můj zážitek přečetli...

Vánoční trhy

16. prosince 2012 v 16:30 | Kikina |  Nákupy
Dneska jsem byla s rodiči na vánočních trzích. Moc tam toho nebylo, ale něco jsme domů přinesli.


Naušničky pro Katku. Moc se mi líbili jsou takové krásně modroulinké a ve středu narůžovělé. Bohužel to na fotce moc nejde vidět. :D
Cena: 100Kč


Tohle je ručně dělaná růže ze železa. Byl tam kovář a on jí udělal. Je pro mojí babičku k narozeninám. Norozeniny bude mít 21.12 (na konec světa :D)
Cena: 250 Kč


A tohle je líste ze železa. Že se kováři nepovedl? Ale ne... :D Koval ho můj 5-ti letý bráška jménem Kryštof. Mohli si ho u kováře udělat. :D
Cena: dobrovelnáKikininy Kaktusy

16. prosince 2012 v 14:55 | Kikina
Není tomu dlouho, co jsem se rozhodla, že budu zbírat kaktusy. Zatím jich nemám mnoho, ale doufám, že se to brzy změní.

Můj první kaktus:

Tento kaktus mám od babičky. Vyrostl z jejího kaktusu, tak mi jej dala.

Můj druhý kaktus:

Tento, jsem dostala od mamky, jak byla v mém věku tak je taky zbírala, až na to, že ona jich mněla 40. :D

Můj třetí kaktus:

Tento jsem si sidce vybrala sama, ale mamka ho zaplatila :DD

Můj čtvrtý kaktus:

Tenhle jsem dostala k narozeninám od babičky. Je do fijalové barvy jako můj pokoj :D

Můj pátý kaktus:

Tenhle kaktus mi z někama přivezl děda. Moc se mi líbí, tvrdí, že ho tam prostě nemohl nechat! :D

NOVÝ DESIGN

16. prosince 2012 v 13:52 | Kikina
Ahoj,
teď jsem nastavila nový dessign! :D Mněla jsem ho cca za půl hodinky. ;) No docele se mi i líbí! Co vy na něj? Líbí se vám? :D

Nová kabelka

15. prosince 2012 v 14:23 | Kikina |  Nákupy
Mám novou kabelku takovou zimní. Tady je fotka:


Tak to je ona! :DD Mně se moc líbí a vám?

Vánoční nákupy

15. prosince 2012 v 13:50 | Kikina |  Nákupy
Včera jsme s Luckou nakupovali.. Co jsem si přinesla domů? Pro koho to je? Viz. tento článek!


Tohle jsou brýle pro Týnku:DD Jo je to trošičku ujeté, ale! :DD Já jsem je musela vzít!


Týnka je taky moje štěně.. Jako ne doopravdy, ale od začátku školního roku ji tak říkám no a proto :DD Cedulka ;))


Taková maličkost pro Verču. Gumičky do vlasů a sponky...


Laky na nehty... Modrý pro Katku. Ružový ještě nevím pro koho :D pro Verču a nebo pro Katku. A ten onandžový je pro mně. Ve skutečnosti je uplně křiklavý.. :D


Propiska. Doplněk něčímu dárku asi pro Verču, ale ještě nevím... :/


Deodorant pro Kaču... Krásně voi :OO :DD


Takové "tykadýlka" pro Nikču. :D No vubec jsme nevěděli co jí máme koupit... Ona je zvláštní druh člověka...


Ručně dělaný balónek. No je docela pěkný :DD


To je asi hlavní dárek. Stříbrný náramek s přívěškem "L" pro naší drahou adminku Luciuse.. :D

Nakupovat pujdu asi v pomdělí znova, protože jsem si myslela buch ví jak toho nemám moc a doma jsem zjistila že toho mám hroozně málo! :D

Promiiiň Luci!

15. prosince 2012 v 11:14 | Kikina
Ahoj Lucko,
vím, že dneska tady příjdeš napsat čalánke a přečteš si tenhle. Doufám, že mě pochopíš... Poslední dny spolu moc nevycházíme a je to hlavně mnou. Ale včerejšek byl docela fajn nebo ne? Ty hádky jsou jen kvuli jedné věci! BLOBOST!! Jek kvuli tomu, že ti to nechci říct... Ale já jsem to ještě v soubě nestřebala! Doufám, že mně pochopíš...
MTR!! :(

Vypouštění balónků!

14. prosince 2012 v 16:59 | Kikina |  Denní záznamy a zážitky
Ahoj,
dneska byl dost ujetý den. Ve škole normální, ale když výjde te ze školy! Takový ten pocit, že je Pátek! Tak vám prostě začne zaručeně hrabat! My s Luckou, jsme šli po škole nakupovat dárky. Zahráli jsme si na ježíšky! :D No a pak se na náměstí vypouštěli balónky přesně 15:15. No a my jsme tam prostě nesměli chybět!


Byli to bylónky sponzorované Frekfencí 1 a byl k ním lísteček. Na ten lísteček jste si mněli napsat přání! A co jsem tam napsala? Vy co čtete náš blog víte s jistotou, že jsem tam napsala "Lásku" tím jsem myslela konkrátního kluka (kterého nebudu jmenovat...)


Co tam napsala Lucka? Setkání s One direcion a... :D Taky se jí líbí jeden kluk.. Ona vám to tady ještě nenapsala, ale! No není to moc stará záležitost.. Prostě jméno toho kluka...


Jak jste den prožili vy?
Bylo to pro celou ČR a proto vypouštěl balónek s přáním někdo z vás?
Jak se těšíte na víkend?

Zapomenout dýchat?

12. prosince 2012 v 18:45 | Kikina |  Výplody myšlenek
Je tomžné zaponemout dýchat? Vždy jsem si myslela, že je to blbost! Ale věřte, nebo ne... Poslední dobou se mi to dost často stává! :DD Nechápu to...
Prostě třeba ležíte a zapomenete se nadechnout asi za 5 sekund si to uvědmíte :DD a pak už se vám nadechnout nechce... :D Ale asi nechápete, jak to myslím, že... :D Ne, že bych byla nějákej sebevrah, ale jde to něják mimo mně! A pak, než se stihnu zpamatovat a nadechnout se... tak se mi zatočí hlava a mrd sebou o zem! :DDD
.
.
Prosím napište stává se vám to taky? (:
Co s tím mám dělat?
Děkuji :DD
Ale já to beru s nadhledem. :DD Ale wubec to nechápu :OO :D

Magické datum...

12. prosince 2012 v 15:09 | Kikina |  Denní záznamy a zážitky
Na to, že dneska bylo to slavné magicné datum 12.12.2012 tak se mi nic tak užasnýho nestalo... Teda jo stalo, je to pro některé blbost, ale pro mně je to osobní uspěch! :DD
Usmále se na mě! :DD
KDO? Kluk!
JAKEJ? Ten co se mi líbí!! :DD
Asi je to pro vás kravina, ale! :DD Prostě to nepochopíte... <3 ;))
.
Jak jste den přožili vy? :))

Facebook

11. prosince 2012 v 21:33 | Kikina |  Výplody myšlenek
Uvažovala jsem, jestli má facebook i dobré stránky. Co jsem zjistila?


Asi nemusím říkat co je to facebook. Všichni víme, že je to sociální síť, ale co nám přináší a co nám bere? O tom jste asi před tím, než jste klikli na tlačítko "Registlivat se" nepřemýšleli co?
Mínusy:
- Bere nám osobní čas. Kdyby ho nebylo, děti by neseděli u kompu, ale u knížky... Nebo u telky :(
- Pěstujeme si ne něm závislost...
- Lidi mohou zneužívat vašich fotografii.
- Nikdy nevíte s kým si píšete...
Plusy:
+ Můžete navázat kontak s různými lidmi.
+ Info
+ Může také sloužit jako osobní galerie.


Počítadlo

11. prosince 2012 v 20:51 | Kikina
Jak jste si mohli všimnout na náš blog jsme mově dali Počítadlo návštěv. Bylo dáno teprve před několika minutami. Proto vám každý týden budeme vypisovat rozpis návštěv za týden... Doufám, že jich bude co nejvíce...
Tady máte krásný obrázek zimní atmosféry... Já osobně zimu ráda nemám, ale musím uznat, že obrázek je to pěkný... :)Tak ahoj, mějte se :)) Jdu se kouknout na vaše články a budu komentovat :DD

Já...

11. prosince 2012 v 20:22 | Kikina |  Výplody myšlenek
Ahoj,
dneska píši článek o sobě. Nevím, jak mi to půjde, ale vynasnažím se.
Obecně o mně:
Jsem holka, co má své názory a stojí si za nimy. Bohužel tím vznikají konflikty, těm se snažím vyhýbat, ale s mojí povahou to moc nejde. Jsem znamení berana, to mi k mé výbušné a tvrdohlavé povaze ještě přidává.
Jak vypadám?
Jsem bruneta, moje vlasy jsou dlouhé a místy vlnité, většinou si žehlím afinu. Mám hnědo-zelené oči. Můj nos je divný, :D mamka mi říká, že mám "pršíček." S tím já ale nesouhlasím! :DD Nejsem zrovna nejštíhlejší postavy... Docela mně to mrzí, ale asi s tím nic nenadělám.. Mám docela dlouhé nohy, na kterých nosím většinou jeany různých barev.
Co si o sobě myslím?
Myslím si o sobě, že mé názory jsou jinné. Možná pro některé špatné a pro některé zase dobré. Ovšem když se nad tím samyslíte, neexistují dobré a špatné názory. Existují pouze nérory co se ostatním líbí a nézory co se ostatním nelíbí! Jsem taky dost cílevědomá, proto když si něco umanu do kebule tak dělám vše pro to, aby se to tak stalo.
Mí kamarádi?
Myslím si, že moji kamarádi jsou rozdílní, Každý z nich je jinný a dokáže pokažné něčím překvapit a zazářít.
Můj styl oblékání?
Myslím, teď už se oblékám celkem normálně, ale přibližně před dvěma lety byl můj styl: červené jeany, bílé triko, kšandy a takový ten bílí klobouk :DD občas i brýle s pruhlednými skly. Teď už mně to něják přestalo bavit... Víte jaké to je, když jdete po ulici a všichni na vás tak divně čumí? :D Je to divný pocit:D
.
.
.
Dneska jsem psala o osobě kterou dobře znám. O sobě... Snad jsem vás sebou neodradila od našeho blog... To bych nerada! :DD
Jaký jsi ty?
Čím se mi podobáš?
V čem jsme rozdílní?

Kontakt na mě: