Pomluvy můžou člověku zničit život...

1. prosince 2012 v 17:30 | Kikina |  Výplody myšlenek
Tento článek jsem psala dne 29.11.2012, ale pro dnešní den. Jsem totiž momentálně u tety. Doufám, že si článek užijete, ale hlavně. že se poučíte.
Když se nad tím zamyslí, taky jsem několikrát člověka "pomluvila" ale zpusobem jako: "Co to má na sobě?" Ale nikdy bych nedokázala pomlouvat tak, abych se někoho sylně dotkla... Jsou i s prominutím "slepice" co se do člověka pustí a už ho nepustí. Je to pak i šikaná jestli se nemýlím. Z vlastního "zážitku" to vím. Napíšu tady příběh o jedné holce co nebudu jmenovat:
Ta holka neměla ještě vůbec věk na to, aby se u ní začala projevovat anorexie a nebo něco takového, ale jedna partička "slepic" když už to tak musím říct, jí začali brutálně pomlouvat. S každým, říkali jí, že je tlustá a ošklivá. Až se na ní celá škola dívala skrz prsty, nevím asi byli spokojené. Ale ta holka ne. Uvěřila tomu, že je tlustá a ošklivá. Přestala jíst, vždy si jen zašla pro oběd, aby nepropadl a pak ho zase vrátila. Díky bohu to nezašlo moc daleko... Začalo jí bývat strašně špatně a její mamka si toho všimla. Zašla s ní k doktorovi a tam už to tak holka nevydržena, nevydzela ten tlak a hlavně ty bolesti břicha a ke všemu se přiznala. Dostala doplněk stravy i školního psychologa. Ale to co v ní zustane na vždy je ten pocit! Ten pocit se kterého se mi dělá na blití!! Ten pocit, co nepřeji nikomu zažít...
Proto vás všechny prosím, než začnete někoho pomlouvat. Vzpomeňte si na můj článek... A nenechte dalšího nevinného člověka trpět.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sejmi tečku

.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama