Uzavírám tento týden

9. prosince 2012 v 10:38 | Kikina |  Denní záznamy a zážitky
Těď jsem moc nevěděla o čem vám mám dneska napsat. Až teď jsem se rozhodla, že napíšu o tom co se za celý týden stalo.. Už si moc nepamatuji co bylo který den.. Tak vám to jen tak lehce zhrnu..
PONDĚLÍ:
Podnělí byl pro mne docela klidný a nezáživný den... Prostě takové klasické pondělí.. Muset stávat do školy a přežít těch 6 hodin a pak tradááá ze školy domů. Pak jsem vám napsala článek na téma týdne nesmysl. Pak jsem šla k babičce, která vyzvedla bráchu ze školky a pak v 5 nás vyzvedla mamka. Cestou domů jsme nakoupili a šli jsme domů. A já jsem se šla učit...
UTERÝ:
Po škole jsem šla s Luckou na chirurgii. Protože byla vyřezávat znamínko a musela jít na kontrolu. Pak musela Lucka na autobus a já do tanečních... A z tenečních jsem se šla obět "Učit"!
STŘEDA:
Ve škole jesme nasadili Přísný ignor. Podrobnosti viz. šlánek přísný ignor. A to je asi vše co se tak ve středu stalo...
ČTVRTEK:
Jsme ignor ukončili. Podrobnosti viz. článek Konec ignoru. Pak jsem měla taneční.:)
PÁTEK:
Po škole jsme se rozhodly, že půjdeme spolu s Luckou ven... Ale nakonec se to strhlo tak, že jsme zůstaly u nás doma a čuměli na očko. Původ jsme k tomu měli ten, že venku byla neskutečná kosa. Brrrr :DD No a natočili jsme pro vás videjko :DD S názvem co nikdy nejíst! :DD Ještě ho upravím a dám vám ho tady :DDD
SOBOTA:
Z pátku na sobotu jsme přespali u babičky. Pak jsme šli domů.. (péct!)
NEDĚLE:
No zatím je vše v normálu.. :) Pak se půjdu cit, ale myslí, že to nebudu hrotit.. Máme totiž dvě výtvarky.. :)) Přeji vám pěknou a klidnou neděli a doufám, že si počkáte na to videjko. Dneska už by tu mohlo být.. Tak zatím ahoooj :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sejmi tečku

.

Komentáře

1 venda venda | E-mail | Web | 9. prosince 2012 v 10:43 | Reagovat

Ahoj!:-)Pěkný web!

2 Ell Ell | 9. prosince 2012 v 10:50 | Reagovat

JEDINEČNÁ SOUTĚŽ KDE KAŽDÝ VYHRÁVÁ!!!
Chcete zdarma získat zrcadlovku Canon, Nikon, nebo iPad? Na této české stránce to nyní jde lehce..
1)Důležité je, abyste se jako první se ZAREGISTROVALI-aby věděli kam vás připočítávat body a posílat výhry a pak jen klikáte na soutěže kterých se zůčastníte a dostanete za ně body.
Registrace zde:
http://www.soutezplus.cz/s/EcbWWfkT/
2)Každý VYHRÁVÁ!!!(není to tak že by vás někdo musel vylosovat apod,. Prostě když dosáhnete určitého počtu bodů, automaticky vám pošlou vám dárek.)
3)Množtví získaných bodů odpovídá výhře. Buď drobné dárečky, nebo už slušné ceny. Za více bodů získáte zrcadovku Canon, nebo iPad a další..
4)NA FACEBOOKU SI MŮŽETE PŘEČÍST KLADNÉ ODEZVY DALŠÍCH SOUTĚŽÍCÍCH PO TOM, CO VYHRÁLI.
5)Nikdy se NIC neplatí a NIC vás to nebude stát. NENÍ TO ŽÁDNÝ PODVOD.Můžete jen získat. Určitě to zkuste :-)...

3 Jsme šílené Jsme šílené | E-mail | Web | 9. prosince 2012 v 11:15 | Reagovat

[1]: Děkuji...

[2]: Byla bych ráda, kdyby jsi příště vyžila ikonky REKLAMY!! DĚKUJI!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama