Únor 2013

∞Nekonečno∞

27. února 2013 v 14:21 | Kikina |  Výplody myšlenek
Pokudvím, tak nekonečno je pojem pro něco, čeho je mnoho, tolik že to nejdr ani spočítat.
Nekonečno čeho je v naší společnosti? Čeho je v mém životě nekonečno? Co pro mě znamená pojem nekonečno?
To vše viz. článek na TT. Chceš si ho přečíst chlikni na "celý článek"

BFF

24. února 2013 v 11:10 | Kikina |  Výplody myšlenek
Co je to BFF asi každý ví. Skratka "BFF" má označovat Best frends forever v překladu do češtiny nejlepší přátelé navždy. Ale co to vlastne znamená? Jsou nejlepší přátelé navždy vždy navždy?

Vyhlášení soutěže "Závislosti"

23. února 2013 v 11:15 | Kikina
Táákže, v tomto článku se dozvíte, jak jste dopadli v soutěži na našem blogu. Byli jste velmi dobří a snad budete spokojeni tak, jak jsem byla spokojená ja, když jsem si vyše výkony četla..
Klikni na zobrazit celý článek.

Jsme my ten problém?

19. února 2013 v 14:49 | Kikina |  Výplody myšlenek
Je dost těžké se dívat na všechny problémy 21. století, protože jich je neskutečně mnoho (mluvím te jména o politice). Články o politice nemám ráda a jednoduše mně ani trošku nebaví! Jak jistě víte, vždy píšu o tom, co si myslím a co se mi vybaví.. Co se mi vybaví pod slovem politika? Nekonečný bordel ve kterém se jednoduše nevyzná ani ten, kdo ho má řídit! A vůbec, tento problém mně tak nezatěžuje, protože se nad to dá povznést.. To je důvod, proč ne politika..
Ale teď to, nad co se povznést prostě nemůžu. Nejde to a když se tento problém vysloví jsem pořád nohama pevně na zemi. Jak už mnozí tuší tento problém jsme my. My jako, že celé lidstvo. A teď myslím ze jsména naše prostředí, ano jen my můžeme za to, že si ho ničíme. Ale proč se omezovat.. Že.. Jo to je velký problém 21. století. Ale pořád to není to, k čemu jsem se chtěla dostat.. :DD
Chtěla jsem se dostat k nám. Mládeži mého věku. Je jisté, že jsme jinná generace, než ta před námi a už se vůbec nepodobáme těm před nimy. Ale je to problém? Pořád se o nás mluví, jako o vandalech a všem možném, ale když já jsem normální! Nekouřím! Nepiju! Nesprejuju! Ale jsem náctiletá! Hmm.. Jsem problémoví člověk!! :'DD
Tak asi tohle pokládám za problémy 21. století:
1. Politiku (která mě absolutně nezajímá) proč? viz. článek
2. Ekonomika (naší Země je mi líto, ale žiju svůj lidský standart na který jsem si zvykla. Doma odpad ani něják extra netřídíme.. Max. papír.. Vím, že to není správné, ale myslím, že kdyby jsme začali třídit a takový ty věci dělat. Tak by jsme stejně nic nezmohly, jako jedna domácnost..
3. Mládež (nic nás nezajímá. Nejsme zase tak hrozní!!)

Možná..

16. února 2013 v 15:28 | Kikina |  Denní záznamy a zážitky
Luci, budu ráda, když si tento článek přečteš až do konce.. Děkuji.. <3
Možná..
Jestli jste si mysleli, že v tomto článku budu psát zase své nudné názory, tak to dneska ku podivu nemám v plánu. Dneska jsem v nějákém divné rozpoložení a myslím si, že bych se své hlavy nejspíše nic nevyloudila. Dneska jsem tu kvuli něčemu uplně jinnému. Dnešní článek se mi píše 100x hůř, než všechny ostatní, co jsem hdy napsala. Vím, že vás to asi moc nezajímá, ale tohle vlastně není ani tak článek pro vás jako pro adminku Luciuse.
Já jen.. Luci, jsi strašně fajn kámoška, ale tohle období bylo zvláštní.. Hodně toho změnilo.. Ty hádky a vůbec.. Vím, že čas rány hojí a proto si myslím, že by jsme tomu mněli dát čas.. Už se s polu bavíme a vše je fajn, ale znuvu si k soubě něják tak hledáme cestičku. Je to těžké, protože se obě už dobře známe a přitom poslední dobou o sobě nevíme vůbec nic! Já to prostě nechápu.. Nechápu něky tvé slouva a co víc? I věty..
No prostě zatím to není jako dřív.. Snad se tak někdy stane, ale musíme tomu dát čas.. Proto asi bych měla skončit s naším blogem. Ani nevíš, jak mě to mrzí, mněli jsme cíle táák vysoko, ale prestě se tu už necítím dobře! Nevím, čím to je.. Nevím, proč se to tak děje, ale je to tak a já to neovlivním.
Víš proč? Já ano, tento blog mněl být o přátelství a co víc? I o všem co v nás tak něják proudilo.. Ale teď? Očem tady mám psát teď? O střepech? A ne bo jen "Ahoj lidi."? Je to zvláštní, ale asi to tak muselo být.. Kdo si vezme tenhle blog? No co já vím.. Buď zůstane na pospas a nebo se ho jedna z nás ujme..
Soutěžící, nebojte se. Soutěž vyhodnotím v určený datum..
Luci, rorhodni se jak chceš, já bych si blog klidně nechala, ale je to na tobě..

S láskou Kikina...

Všechno budou jednou jen vzpomínky...

12. února 2013 v 20:53 | Kikina |  Výplody myšlenek
Když jsem po poprvé slyšela toto téma mněla jsem zpoustu nápadů, ale nakonec v mé hlavě zůstal jen jeden.. Asi něják tak vyhrál a ještě o tom nevím.. Dneska chci psát o tom, že každá věc může být v budoucnu vzpomínkou.. Vzpomínkou, která v nás zůstane.. Zůstane tam, ať chceme a nebo ne. Zůstane tam, ikdyž o tom nevíme. V naší mysli zůstávají vzpomínky dobré i ty zlé. A víte co je na tom nejlepši? Když budete moc chtít můžete si ty své vzpomínky vzít a připomenout si je. Ať už s přáteli a nebo sami..
Mysim, že tento obrázek schrnul vše co jsem vám tímto článkem chtěla říct.. "Všichni jdeme a tvoříme svou trasu. Když se pak ohlédneme, vidíme kolik jsme toho ušli (co jsme provedli.)" Tak to je vše.. Ahoj'))

Jedno velké štěstí !

12. února 2013 v 15:27 | Lucius |  Denní záznamy a zážitky
Ahoj ! Je to asi divné ale prostě.. dneska mám opravdu velké štěstí ! Pro vás to divné asi moc není ale pro mě ano , protože tohle se mi neděje ze dne na den ;D Takže začneme od rána ... :)
Ráno jsem normálně vstala ale pozdě ! než se vykutím z postele tak je to asi (cca) 15 min a babička mě navíc vzbudila pozdě ! :/ Normálně se mi připravit do školy trvá asi tak 1 hodinu a půl no a tentokrát jsem na to měla jenom 30 minut ! Chápete to 30 minut z hodiny a půl ! Všechno jsem stihla tak tak ... no a pak šla na autobusák (běžela) sice to od baráku nemám tak daleko ale vycházela jsem v čase kdy už ten autobus je dávno pryč ! Ale co se stalo ! Přišla jsem na busák a tam ještě všichni stály ! Všechen stres ze mně najednou spadl ! Dojela jsem do školy a šla za Kikinou na Ekotým ! Potom jsme šli do třídy a zvykem je že ráno, před vyučováním se zbíraj úkoly do matiky ! Jenomže já se zapomněla zeptat jaká strana DÚ je ! A ještě k tomu jsme měli 1. hodinu matiku ! Šla jsem se za učitelkou omluvit a ona mi řekla ať už taky čekám nějakou dudku že často zapomínám ! Najednou jsem šla za Kikinou a dalšíma 2 kámoškama na "naše" schody a Kikina řekla že by chtěla po prázdninách přestoupit na jinou školu právě kvůli učitelky z matiky (má nás i z fyziky) Ty pocity se ve mě najednou ještě zhoršily! Pořád jsem myslela jen na 2 věci ! 1. Dudka - Jak to vysvětlím doma mamce ?!? Co když budu mít zaracha ?!? a na 2. Že po prázdninách budu bez kámošky ! :/ Občas se ve mně probudilo i to , že chci taky přestoupit na jinou školu , ale najednou jsem siuvědomila že na té jiné škole by mohla být učitelka ještě horší ! Jenomže zase pak zpátky se to vrátilo tím , že Kikina řekla že taková "Kajzarová" <- jméno té učitelky , jinde bejt nemůže ! Matiku jsem přečkala se skleněnýma očima a pak přisla přestávka ! O přestávce musíme být všichni na místě než nás Kajzda (přezdívka) nepustí ! řekla :" Myslím že nám dneska přibydou další dudky" A začala vyjmenovávat příjmení těch co ji dostanou ! Moje tam ale nezaznělo ! Když nás pustila z místa šla jsem se jí ještě jednou zeptat , jestli tu dudku teda dostanu ! Ona řekla ať jí ukážu školní sešit ! Ukázala a pak řekla že NE! Byla jsem štěstím bez sebe a v tom všem jsem úplně zapomněla na to co říkala Kika :) Potom přišel tělocvik ! Měli jsme dělat gymnastickou sestavu kde byla stojka, hvězda,kotouli atd..! Já stojku neumím a ona to známkovala jeden cvik blbě = stupeň dolů ! Ale... Dostala jsem 1 ! pak i z basketbalu ! Pak přišel Zeměpis ! Panebože ! Zkoušela na Asii :/ (Kiki sory jestli si to čteš) na mě se řada nedostala ! Jupí !! ale na Kikinu bohužel ano... No chápete to ?!? 5 pojmů z 10 špatně a dostat 5 ?!? Co na to říct naše ředitelka je prostě p*ča :D Z ajiny jsme psali test... já nevím známku ale myslím si lepší než 5 to nebude ! :D Ty dva poslední předměty byli v poho ! No a teďkom jsem dorazila domů a píšu vám to tu ! :D

-*- A co vy ? Máte podobnej zážitek ?!? Ano ? Napište jakej :) -*-
/*/ Čtyřlístek vám sem dávám pro to , protože je známý jako štěstí :D Já žádný ale nikdy nenašla :D No tak prostě .. :D /*/

Vytrhnutý list...

10. února 2013 v 13:10 | Kikina |  Výplody myšlenek
Znáte ten pocit neplnosti? Ten pocit, kdy víte, že ve vás něco chybí.. Něco nepatrného a přesto tak důležitého? Něco jako list v knize.. Když tam bude chybět jen jeden list, tak si toho ani nevšimneme, ale když začneme číst. Zjistíme, že ten list je velmi podstatný..
Proč přirovnání ke knize? Myslím, že každý znás píše svůj vlastní příběh. Vše ja zapsáno v naší mysli.. Ve spomínkách.. Bohužel někdy se oběví lidé, kterým svou životní knihu otevřeme a oni toho zneužijí.. Prostě vytrhnou list a my pocítíme ten pocit.. Ten pocit vytrženého listu..
Ovšem pokud svou knihu, otevřeme ve správný čas a správnému člověku.. Ve spoustě případech to končí pohádkově..
Jak poznat komu jí otevřít a komu ne? To nevím. Ale je mi jasné, že se vyplatí ryskovat.. Že ten vytržený list se nahradí.. Nahradí se a je jen na vás čím..

Koblížc!

9. února 2013 v 14:45 | Lucius |  Music referáty
ČLENOVÉ : Josie Vařeka , Wilip Vlček , Tom Brandejský, Rob Poch

Koblížc! jsou Punk-rocková hudební skupina která vyhrála Slavíka za Objev roku 2012 . Na podzim roku 2007 se rozhodl Josie a Tom založit kapelu. Po několika vystřídaných muzikantech se počet ustálil na čtyři, kteří si dali jméno KOBLÍŽC!.
Prvně se k Josiemu a Tomovi přidal Wilip. Robin se objevil až na jaře roku 2008.
Jejich koncerty jsou plné skvělé atmosféry. Píšu vám to tu z vlastní skušenosti. Kikina jistě potvrdí. Všichni jsou plně nabití energií , hlavně Josie [Džouzí] a Wilip . Je s něma sranda.

Na obrázku jsou jejich ORIGINÁLNÍ podpisy (moje) :D , a pod obrázkem s podpisy jsou Koblížc! .
Z leva : Wilip , Rob, Josie , Tom

Jejich nejaktuálnější song :

Já..Kikina

9. února 2013 v 12:46 | Kikina |  Výplody myšlenek
Dneska jsem netušila o čem budu psát.. Tak jsem uvažovala a zjistila jsem, že ještě jsem nepsala článek o sobě. Teda ok, máte něco o mně v menu, ale teď chci napsat prostě můj život od narození po dnešní den. :'DD No to zase ne, ale uvidíme co z toho vznikne. Doufám, že mně pochopíte a vžijete se do mého, zatím i krátkého života..
Začalo to nedávno, přesně před 12-ti lety.. Narodila jsem se své matce Gabriele. Můj otec Roman jak mně po prvé spatřil. Prohlásil: "Jéé, to je naše kuřátko.." A od té doby mi doma neřekne jinak. No mamku, už to pustilo, ale taťkovi to zůstane asi na pořád.. Když si do mně chce rýpnot, což je u taťky normální, tak řekne: "Víš co vyroste z kuřete? Slepice!" No jo, celí taťka...
Když mi bylo 7 narodilo se mamce další dítě. Je to kluk, jmenuje se Kryštof a pochopitelně je to můj bratr. Né, že bych ho neměla ráda, to v žádném případě, mám ho moc a moc ráda, ale sourozenecké rvačky.. Ty se nás dvou nevyhnou..
A teď co jsem dělala, kromě toho, že jsem chodila do školy? A neb.. Moje koníčky.. Od mích 6-ti let, do mích 11-ti let jsem dělala mažoretky. Myžoretky, to je krásný sport, ale asi nebyl, až tak pro mně.. Vztávt ve 4 ráno, česat si drdol tak těsný, že vás bylí hlava a slakovat si ho tunou laku.. No to je přesně to, co tento sport definuje.. Ale mažoretky, to nebylo ani z daleka všechno co jsem dělala.. Od třech do 10-ti let jsem dělala gymnastiku.. Tenhle sport nade všechny miluju.. A ani bych z tama neodešla, kdyby nám nezměnili učitelku.. A pak od 11-ti do teď tančím v ZUŠce. Tam mi to vyhovuje, tančíme balet, gymnastiku i modernu.. Můžu se tam vyblbnout..
No a to je asi vše co bych vám o sobě mněla říct.. Snad jsem vás svým životem neunudila k smrti :'DD Tak se zetím mějte ahoj..

Ahoooj :)

7. února 2013 v 18:22 | Lucius |  Denní záznamy a zážitky
Ahooj :) Chci se vás zeptat jestli vám mám natočit videjko třeba s odpověďma :D že by jste mi do komentu napsali otázky :d kdyžtak čas máte do 18:45 ano hrozně krátkej čas já vím :( Ale prostě :D NŮDEXX :DDD

Realita? Sny?

7. února 2013 v 14:51 | Kikina |  Výplody myšlenek
Realita dokáže zabít sny, tak proč nedokážou sny zabít realitu? Tento slogan jistě všichni znáte, ale já osobně si nemyslím, že by to bylo uplně přínosné.. V tomto článku se s váma podělím o něco, s čím se moc nechlubím s něčím, čeho se bojím a co nechápu..
Mám fobii ze tmy.. Začalo to nedávno.. Začal se mi ve tmě zjevovat muž.. Byl ošklivý a bála jsem se ho.. Byl všude se mnou, ale jen ve tmě.. Ale i ve dne jsem cítěla jeho pohledy.. Jak vypadal? Ne zrovna krásný.. Mněl slepené, dlouhé vlasy (asi po ramena). Jeho vlasy byli spíše tmavé, až do černa. Na hlavě mýval klobouk, takový ten vysoký, byl tmavě hnědý až do černa. Sako mněl stejné barvy.. Po tváři šlo vidět, že už byl starší.. Je zvláštní, že jsem ho vždy viděla jen po ramena.. Ještě teď ve tmě vidívám podobné lidi.. Bojím se jich a protože se mi zjevují ve tmě bojím se i tmy!
A teď se vás ptám je to sen a nebo realita? Pohrává si to se mnou jen moje mysl a nebo se se mnou něco divného děje? Myslím si, že realita je tvrdá, ale sny dokážou zabít realitu.. Protože já si pořád říkám, že se mi to jen zdá.. Prostě si to nechci připustit! Proto ten "sen" mi dokázal částečně zbít mou reálnou noc. Chápete jak to myslím? Prostě, předtím jsem se v noci nebála, nedělalo mi problém jít v noci na záchod a teď? Nejraději bych si šla lehnout ještě za světla, abych nemusela pak jít ve tmě do té tmy a přemýšlet jestli tu jsou a nebo ne!
Bylo to pro mně těšké psát tento článek, protože se mi to po celou dobu psaní vše honilo v hlavě.. Ještě teď jsem z toho celá mimo.. S těmito zážitky se moc často nechlubím.. Tvrdím, že to jsou sny a nikomu jsem to ještě takhle nepopsala, proto ať si o mně budete myslet cokoli, já si myslím, že jsem normální a tohle, že se může stát komukoli! Vsadím se, že i vám se to občas stalo.. Budu vděčná za každý koment.. A budu ještě víc vděčná, když mi do toho komentu napíšete, jestli se vám to už někdy stalo.. A prosím rozepište se.. Děkuji, že jste si můj "podivný" článek přečetli až do konce..

S kým strávíte... ?

7. února 2013 v 14:30 | Lucius |  Denní záznamy a zážitky
Ahoj :) Tak mě tu máte zas :) Tentokrát se vás chci zeptat :"S kým strávíte Valentýn?" Já jako po každé ( po 13 v mém životě) sama :( Tím sama myslí úplně sama :( Včera mi totiž umřel pes.... a to my slíbila že spolu budem v dobrém i ve zlém :( :D Měla teprve 1 rok (v psích letech 7 ) Zajelo ji totiž auto... :( A tak Valentýna asi strávím sama :( No a tak se zeptám s kým vy trávíte Valentýn ? :)

Otázka-> tak pls odpověď :D

5. února 2013 v 17:11 | Lucius |  Denní záznamy a zážitky
Ahoooj :) Jdu se vás zeptat jestli mám zase rozjet "Luciusovu výtvarnou dílnu " Předem díky za odpověď :D

Relita

5. února 2013 v 15:20 | Lucius |  Výplody myšlenek
Ahoj ! :)
Už se vám někdy stalo , že jste se například zamilovali do nějakého zpěváka/zpěvačky/skupina a představujete si jaké by to bylo kdyby jste s ním třeba chodili atd... ? Mě se to stává dost často :( A pak si řeknu "a z5 do reality" Jenomže realita je někdy dost krutá :(
Nebo jinej příklad... Udělali jste strašnou chybu.... Něco jste řekli o kámošce ale nevíte co ! PRostě nikdo vám to neřene ! Vy přemýšlíte že kámoška dala za pravdu jiným kámoškám a s váma se baví už dlouho ! :( No a pak se pohádáte... vy přemýšlíte co máte udělat aby se to zpravilo..... a pak vám dojde že s tím udělat nejde nic :( Přemýšlíte co si máte udělat ... jestli máte skočit z okna nebo něco protože víte že čas už nikdo nevrátí :( Přemýšlíte jak příjde v pondělí do školy a zase se obejmete a bude všechno jako dřív ! JENOMŽE realita je jiná... Pomalu si ani neřeknete "Ahoj" a jdete radči pryč aby jste se nerozbrečeli.... :( Pak se s vámi už začíná bavit ale nikdy už to nebude jako dřív :( I tohle se mi stalo... :(' Nebo to může bejt úplně něco jinýho... :(
Skusila jsem něco nakreslit ale... je to hrozný ;)

Dnešní článek

3. února 2013 v 19:20 | Kikina |  Denní záznamy a zážitky
Moc nevím o čem mám dneska psát a proto budu prostě jen tak psát a něco z toho vznikne..
Tento týden byl v celku divný. Byla jsem totiž nemocná :'(. Ani nevím jak to začalo, minulí týden ve čtvrtek mi nebylo dobře tak jsem v pátek nešla do školy.. Ale v sobotu jsem mněla teploty 40 a vše bylo rozmazané.. No divné! Mněla jsem vidiny a točila se mi hlava.. Tak jsme večetr jeli na pohotovost. Tak mi řekli, že je to chřipka. Neděli jsem prospala. V pondělí jsme šli k doktorce a ta mi ani moc s určitostí nedokázala říct co mi je. Tak na konec zůstala u té chřipky, až na to že se to prej něják zkomplikovalo, nebo co. Tak pondělí, úterý a středu jsem ještě byla v posteli. Čtvrtek a pátek mi bylo už docela dobře. A teď je mi nu tak normálně. Zítra mám jít na kontrolu, tak uvidím co mi řekne. Nejhorší na tom bylo tu, že v uterý jsme mněli důležitý koncert v tanečním.. Já jsem dělala všechno pro ti, abych tam mohla, ale mamka jasně řekla, že ne! No po pravdě jsem nebyla sama, kdo byl nemocný vím teda o 2 holkách, ale vsadila bych se, že to není konečné číslo!
A co vy? Byli jste už v roce 2013 nemocní?
Jestli ano, co jste mněli?

Barevné jeany layout

3. února 2013 v 15:05 | Kikina |  Volné dessigny
Rozhodla jsem se, že vám tady budu dávat mojí ještě nedokonalou tvorbu. Dnes jsem poprvné tvořila v PS. No a takhle to dopadlo:

Dessign je volný a proto si ho může kdokoli stáhnout..
Tvoření layoutů v PS je pro mně novinka a ještě to neumím.. Proto beru kritiku'))