Já..Kikina

9. února 2013 v 12:46 | Kikina |  Výplody myšlenek
Dneska jsem netušila o čem budu psát.. Tak jsem uvažovala a zjistila jsem, že ještě jsem nepsala článek o sobě. Teda ok, máte něco o mně v menu, ale teď chci napsat prostě můj život od narození po dnešní den. :'DD No to zase ne, ale uvidíme co z toho vznikne. Doufám, že mně pochopíte a vžijete se do mého, zatím i krátkého života..
Začalo to nedávno, přesně před 12-ti lety.. Narodila jsem se své matce Gabriele. Můj otec Roman jak mně po prvé spatřil. Prohlásil: "Jéé, to je naše kuřátko.." A od té doby mi doma neřekne jinak. No mamku, už to pustilo, ale taťkovi to zůstane asi na pořád.. Když si do mně chce rýpnot, což je u taťky normální, tak řekne: "Víš co vyroste z kuřete? Slepice!" No jo, celí taťka...
Když mi bylo 7 narodilo se mamce další dítě. Je to kluk, jmenuje se Kryštof a pochopitelně je to můj bratr. Né, že bych ho neměla ráda, to v žádném případě, mám ho moc a moc ráda, ale sourozenecké rvačky.. Ty se nás dvou nevyhnou..
A teď co jsem dělala, kromě toho, že jsem chodila do školy? A neb.. Moje koníčky.. Od mích 6-ti let, do mích 11-ti let jsem dělala mažoretky. Myžoretky, to je krásný sport, ale asi nebyl, až tak pro mně.. Vztávt ve 4 ráno, česat si drdol tak těsný, že vás bylí hlava a slakovat si ho tunou laku.. No to je přesně to, co tento sport definuje.. Ale mažoretky, to nebylo ani z daleka všechno co jsem dělala.. Od třech do 10-ti let jsem dělala gymnastiku.. Tenhle sport nade všechny miluju.. A ani bych z tama neodešla, kdyby nám nezměnili učitelku.. A pak od 11-ti do teď tančím v ZUŠce. Tam mi to vyhovuje, tančíme balet, gymnastiku i modernu.. Můžu se tam vyblbnout..
No a to je asi vše co bych vám o sobě mněla říct.. Snad jsem vás svým životem neunudila k smrti :'DD Tak se zetím mějte ahoj..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sejmi tečku

.

Komentáře

1 koralinkas koralinkas | Web | 9. února 2013 v 17:10 | Reagovat

Pěnkej článek xD!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama