Možná..

16. února 2013 v 15:28 | Kikina |  Denní záznamy a zážitky
Luci, budu ráda, když si tento článek přečteš až do konce.. Děkuji.. <3
Možná..
Jestli jste si mysleli, že v tomto článku budu psát zase své nudné názory, tak to dneska ku podivu nemám v plánu. Dneska jsem v nějákém divné rozpoložení a myslím si, že bych se své hlavy nejspíše nic nevyloudila. Dneska jsem tu kvuli něčemu uplně jinnému. Dnešní článek se mi píše 100x hůř, než všechny ostatní, co jsem hdy napsala. Vím, že vás to asi moc nezajímá, ale tohle vlastně není ani tak článek pro vás jako pro adminku Luciuse.
Já jen.. Luci, jsi strašně fajn kámoška, ale tohle období bylo zvláštní.. Hodně toho změnilo.. Ty hádky a vůbec.. Vím, že čas rány hojí a proto si myslím, že by jsme tomu mněli dát čas.. Už se s polu bavíme a vše je fajn, ale znuvu si k soubě něják tak hledáme cestičku. Je to těžké, protože se obě už dobře známe a přitom poslední dobou o sobě nevíme vůbec nic! Já to prostě nechápu.. Nechápu něky tvé slouva a co víc? I věty..
No prostě zatím to není jako dřív.. Snad se tak někdy stane, ale musíme tomu dát čas.. Proto asi bych měla skončit s naším blogem. Ani nevíš, jak mě to mrzí, mněli jsme cíle táák vysoko, ale prestě se tu už necítím dobře! Nevím, čím to je.. Nevím, proč se to tak děje, ale je to tak a já to neovlivním.
Víš proč? Já ano, tento blog mněl být o přátelství a co víc? I o všem co v nás tak něják proudilo.. Ale teď? Očem tady mám psát teď? O střepech? A ne bo jen "Ahoj lidi."? Je to zvláštní, ale asi to tak muselo být.. Kdo si vezme tenhle blog? No co já vím.. Buď zůstane na pospas a nebo se ho jedna z nás ujme..
Soutěžící, nebojte se. Soutěž vyhodnotím v určený datum..
Luci, rorhodni se jak chceš, já bych si blog klidně nechala, ale je to na tobě..

S láskou Kikina...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sejmi tečku

.

Komentáře

1 Kiki & Niki Kiki & Niki | Web | 19. února 2013 v 14:15 | Reagovat

Jéžis'OO
Je mi to líto máme taky kamarádskej blog.. na vašem místě bych blog nechala'))
zavíteje na náš ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama