Realita? Sny?

7. února 2013 v 14:51 | Kikina |  Výplody myšlenek
Realita dokáže zabít sny, tak proč nedokážou sny zabít realitu? Tento slogan jistě všichni znáte, ale já osobně si nemyslím, že by to bylo uplně přínosné.. V tomto článku se s váma podělím o něco, s čím se moc nechlubím s něčím, čeho se bojím a co nechápu..
Mám fobii ze tmy.. Začalo to nedávno.. Začal se mi ve tmě zjevovat muž.. Byl ošklivý a bála jsem se ho.. Byl všude se mnou, ale jen ve tmě.. Ale i ve dne jsem cítěla jeho pohledy.. Jak vypadal? Ne zrovna krásný.. Mněl slepené, dlouhé vlasy (asi po ramena). Jeho vlasy byli spíše tmavé, až do černa. Na hlavě mýval klobouk, takový ten vysoký, byl tmavě hnědý až do černa. Sako mněl stejné barvy.. Po tváři šlo vidět, že už byl starší.. Je zvláštní, že jsem ho vždy viděla jen po ramena.. Ještě teď ve tmě vidívám podobné lidi.. Bojím se jich a protože se mi zjevují ve tmě bojím se i tmy!
A teď se vás ptám je to sen a nebo realita? Pohrává si to se mnou jen moje mysl a nebo se se mnou něco divného děje? Myslím si, že realita je tvrdá, ale sny dokážou zabít realitu.. Protože já si pořád říkám, že se mi to jen zdá.. Prostě si to nechci připustit! Proto ten "sen" mi dokázal částečně zbít mou reálnou noc. Chápete jak to myslím? Prostě, předtím jsem se v noci nebála, nedělalo mi problém jít v noci na záchod a teď? Nejraději bych si šla lehnout ještě za světla, abych nemusela pak jít ve tmě do té tmy a přemýšlet jestli tu jsou a nebo ne!
Bylo to pro mně těšké psát tento článek, protože se mi to po celou dobu psaní vše honilo v hlavě.. Ještě teď jsem z toho celá mimo.. S těmito zážitky se moc často nechlubím.. Tvrdím, že to jsou sny a nikomu jsem to ještě takhle nepopsala, proto ať si o mně budete myslet cokoli, já si myslím, že jsem normální a tohle, že se může stát komukoli! Vsadím se, že i vám se to občas stalo.. Budu vděčná za každý koment.. A budu ještě víc vděčná, když mi do toho komentu napíšete, jestli se vám to už někdy stalo.. A prosím rozepište se.. Děkuji, že jste si můj "podivný" článek přečetli až do konce..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sejmi tečku

.

Komentáře

1 DK DK | Web | 7. února 2013 v 15:06 | Reagovat

Myslím, že každý máme svoje "zvláštní" zážitky. Přemýšlela jsi někdy nad tím, kdy přesně to začalo? Může to odrážet něco z tvého podvědomí nebo tak... Jestli tě to uklidní, já zas mám problémy s tím usnout. Trpím nespavostí a občas mě vzpomínky, co se honí hlavou pěkně rozhodí... taky nic pěknýho :)

2 Pižlík Pižlík | 7. února 2013 v 16:21 | Reagovat

Milá zlatá. Není to vůbec k smíchu. Dříve jako  jsem se také bála tmy, měla jsem bujnou fantazii. Ale uklidním tě, je totiž jedno pravidlo, které funguje naprosto bezpečně. Nikdy se tě nezmocní žádná temná síla, pokud máš čisté svědomí a uvědomuješ si to. Musíš si ale věřit. Proč by tě měl někdo strašit, když jsi nikomu nic zlého neprovedla? Nesmíš si vůbec připustit, že něco takového existuje a strach zmizí jako mávnutí proutkem.  Temné síly mají nad člověk moc, jen pokud jim to on sám dovolí.

3 Jsme šílené Jsme šílené | E-mail | Web | 7. února 2013 v 18:14 | Reagovat

[2]: Moc děkuji.. Snad to pomůže'))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama