Co s blogem?

6. března 2013 v 19:00 | Kikina
Již dlouho vám slybuji, že vám napíši článek, co smyšluji s blogem. No tak, tady ho máte.. :))

1. Natka Nabídla se mi jedna moje kamarádka Natka, že by mi s blogem pomohla. Myslím, že se vám bude líbit. Má hlavu plnou nápadů a taky ráda čte. Je docela jiná než byla Lucka. No tak uvidíme, snad vám ji budu moct představit již brzy.
2. Krásná.cz Spolu s Natkou by jsme chtěli pokusit se psát pro krásná.cz. Víme, že to nebude lehé, ale za pokus to stojí. Co to znamená ro vás? No v celku nic, jen že tu přibydou i články trošku z jiného soudku a to jako tutoriály, návody a další dívčí specialitky!
3. Návštěvnost Je sidce super, že na blogu už je skoro 1100 návšev. Strašně si toho vážím! A moc vám děkuji, ale je asi jasné, že tento blog chci hnát vysoko a proto budu dělat vše pro to, aby na Toplistu bylo co nejrychleji 5000 :))
4. Literární klub Taky bych se moc ráda dostala do literárního klubu, je to asi nereálné, ale je to takový sen. Uvidíme...
5. Grafika Chtěla bych zkusit zvýšit svou grafickou výkonost. Naučit se nové layouty, apd..
6. Klub Taky jsem přemýšlela o tom, že bych založila nějáký klub, co sjednosuje nadějné a dobrá blogery. Pomáhá jim se dostat výš a snaží se o větší návštěvnost jejich bogu..

Co říkáte na moje cíle? Jsou moc vysoko a nebo se drží při zemi?
Jaké máte vy cíle se svojim blogem?
Těšíte se na novou autorku Natku?
Uvítáte dívčí články na tomto blogu?
Tento článek jsem psala dne 2.března 2013. V současné době jsem na lyžařském výcviku a tento článek byl přednastaven. Na všechny dotazy odpovím, až přijedu.. Děkuji za pochopení ;))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sejmi tečku

.

Komentáře

1 Kassandra (Kass) Kassandra (Kass) | Web | 8. března 2013 v 14:38 | Reagovat

Moje plány nejsou zatím známé .... x)
Ale hezké cíle :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama