Otázka života..

26. dubna 2013 v 15:42 | Kikina |  Výplody myšlenek
Ano po dlouhé pauze jsem zase zpět, zase si můžete číst moje výplody a články z mého života. Za tu pauzu jsem načerpala nějakou tu inspiraci a snad se zase prodám blogu naplno. Taky jsem si povídala s jednou blogerkou, její blog je moc pěkný a zajikavý a proto si myslím, že byste ho mohli navštívit. :) Tako blogerka mi poradila několik zajikavých rad a já bych se těch rad chtěla aspoň krajně držet. A to hlavně toho, že chci změnit image tohoto blogu a nebo rovnou založit nový. To se ještě uvidí, ale teď zpátky k tématu.

Takže téma je 'Proč zrovna já?' Nevím, jaké témata byli, když jsem 'zbaběle' nebyla aktivní, ale myslím, že tohle téma by mělo sednout snad všem a to proto, že tuto otázku si klade snad každý. Je to aspoň moje domněnka, že když se něco stane, tak máme pocit, že se to může stát jen nám, že je to naše smůla anebo si zrovna na 'nás' někdo zasedl. Ne vždy je to pravda, ale co naděláme. :D
Někdy je zase na druhou stranu fajn, že jsme to 'zase' my, ale to jen někdy. Myslím tím, když nás má někdo raději, něž zbytek, tak si vyžaduje pouze nás a nikoho jiného. To byl takový úvodek a teď vám napíšu pár příkladů ze života. :)
Zrovna dneska volala učitelka k tabuli jehnodo kluka a co řekl? 'Proč zas já?'
Nebo ve škole dělala jedna skupinka lidí bordel a učitel je napomenul a oni na to: 'Zas my!'
Ale pak jsou i jiné případy a o se stává asi každému. Něco se stane.. Nechci být nějakým způsobem dramatická, ale ku případu se stane dopravní nehoda a v autě byl nějaký váš rodinný příslušník a nebo dlouhodobý kamarád. Pak si tuto otázku kladete. 'Proč zrovna já? Proč jen já mám takovou smůlu? Proč museli jet zrovna dneska pryč?' Tyto otázky jsou z normálního života, ale nikdo si neuvědomuje, že můžou skončit i psychickým deptáním.

Tak no moc dobrý pocit z tohoto článku nemám. Po pravdě se mi to co jsem napsala, nelíbí, ale už to měnit nebudu. Uvidím, snad se do psaní zase dostanu, a jestli ne, tak budu pořád psát blbosti :(
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sejmi tečku

.

Komentáře

1 kikinna13 kikinna13 | Web | 27. dubna 2013 v 10:28 | Reagovat

Som veľmi rada, že si sa takto rozhodla! :) Ďakujem za pochvalu. :)

2 silenejsme silenejsme | E-mail | Web | 27. dubna 2013 v 12:48 | Reagovat

[1]:I já jsem moc ráda, že jsem se k tomu zase dostala. :)
Nemáš vůbec zač :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama