Červen 2013

Summer 2013

27. června 2013 v 18:48 | Kikina |  Myšlenky a témata týdne
Už zase začne ten čas..:) Čas pro nás mladý lidi a pro naše letní lásky, čas kdy můžeme všem ukázat, kým vlastně jsme a hlavně čas, kdy můžeme na sto procent zapomenout na školu!:DD Tenhle čas milují asi všichni žáci a studenti a proto snad ani nechci vyrůst. :DD

já a romové

13. června 2013 v 19:08 | Kája |  Výplody myšlenek
Další stupidní téma týdne, na které se nedá psát. Je mi líto, ale tento článek bude totálně o ničem, pač nejsme žádné informační středisko, ale bloger, který se snaží ukázat svou tvorbu a to u těchto témat moc nejde. ://

Vyhlášení soutěže - Přátelství

13. června 2013 v 18:43 | Kikina
Tady jsou výsledky soutěže. Máme je tak, jak jste se přihlásili za sebou. Bohužel, někteří mi neposlali email ani v posledním termínu. Tak tady to máte:

TERR
Blogerka je úžasná a asi taky víte, že minulou soutěž vyhrála, ale teď se nachází v situaci, kdy nemá čas a proto článek nevypracovala.

BLUESTYLE11
Krásná poezie, vyvolala ve mě emoce, které nejdou popsat. :) Krásný článek.
DAJI
Ano, k čemu mi bude X falešných kamarádů, když postačí jeden a to ten pravý?
ARCHAPRAVDY
Krásný článek, jsem moc ráda, že jsem se do něj mohla začíst. :)
MARRY'S WORLD
Ach to přátelství. Je tak důležité a přitom je to jen cit. :) Krásný článek. :)
OD KAŽDÉHO TROŠKU
Ano, článek je pravdivý a nutí se zamyslet.
ADUSAKUV BLOG
Autor email neposlal.
KORRY
Autor email neposlal.
Je těžké mezi tolika krásnými články hledat vítěze, by to hůř určovat poraženého. Mrzí mě, že někteří článek nevypracovali, ale na druhou stranu jsem, ráda že mi neztěžují mé rozhodování.
Každý autor je jiný a proto to nemohu rozhodnout já. Pod článek vkládám anketu, ve které můžete o vítěz rozhodnout vy svými hlasy. Já doufám, že rozhodnete správně a všem autorům držím palce, ať zrovna jejich blog se stane vítězným.

Hlasovat můžete do konce června, nebo jinak řečeno začátku prázdnin. :)

Autoři mohou do komentářů napsat, proč si myslí, že by měli vyhrát zrovna oni a jejich článek na téma přátelství. I vy, kdo jste se soutěže nezúčastnili můžete psát proč se vám líbí daný autor a tím i ovlivnit výsledky.

Ještě připomenu, o co se haraje: Výtěz obdrží ručně psaný dopis s poděkováním a také ikonku na blog, jako vítěz soutěže. :)

Voda je živel

8. června 2013 v 20:14 | Kikina |  Výplody myšlenek
Že je voda živel to víme. Dokáže toho moc. Uhasí oheň, dá nám napít, ale také nás zvládne utopit a zatopit nám domy. Když ji nemáme, umřeme a když ji máme příliš, tak můžeme umřít také. Je to zvláštní, jak nám příroda ukazuje svou nadřazenost a že ani naše elektronika a technika nemá nad ní.
V

Recenze na make-up Gabriella SALVETE MATTE

3. června 2013 v 19:51 | Kikina |  Růžový koutek
Hned na začátek se omluvím, že je tento článek věnován Blogerky.cz a doufám, že to pochopíte. Tak aspoň přidám odkaz. :)
Již desátý růžový koutek, je to neuvěřitelné, ale je to tak. :)

ČLÁNEK ZDE

Budu se těšit na komentáře a popřípadě mi napište, jestli vám nevadí, že vás čas od času tak trošku ošidím a hodím vám tu jen odkaz. :)

CO TO JAKO MÁ BÝT?!

1. června 2013 v 21:12 | Kikina |  Výplody myšlenek
Děs tyto témata!! Miloš Zeman, Chřestová sezona, co přijde dál?! Budeme psát o tom, proč mají kočky ocas a lidé ne? Stupidita!!
Pamatujete si, kdy jsme měli téma týdne vlak života, a podobně? Já ano, články na toto téma se psaly sami a byly krásné od jakýkoli blogerů. Co mám psát na téma: chřestová sezona? Recept na chřestovou omáčku? Ne, tak daleko klesat nebudu. Vždy jak je nějaké téma, tak se na něj snažím něco napsat, snažím se psát úvahy a povídky, ale o chřestu?
To je asi vše, nemá to co dělat s tématem týdne: chřestová sezona, ale má to co dělat s tím, že by se ti, co tt volí, měli zamyslet. ://