Červenec 2013

Anti-perspirant adidas for Women action 3 Fresh

31. července 2013 v 10:14 Růžový koutek
Testovala jsem pro Vás anti-perspirant od Adidasu, který sice není na trhu nový, ale i tak jsem ho otestovala a napsala článek k růžovému koutku.:)


Anti-perspirant má 150ml a v popisu na deodorantu se píše:
Dámský deodorant antiperspirant

Uživatelská recenze:

Smile:)

23. července 2013 v 20:00 Růžový koutek
Co je to úsměv?
- doplněk:)
- maska:)
- dokáže změnit celý den:)Vyjádření..

21. července 2013 v 20:10
Tak fajn, možná to byla jen nějaká krize a já jsem si hloupě myslela, že změna blogu nějak upraví mou chuť ke psaní, ale pravda to nebyla.:(
Začalo mi to chybět.. Tento blog mi prostě přirostl k srdci a nechci to zahodit jen kvůli nějaké krize! Došlo mi, že už jsem ztratila Sbénka (Affíky) i spoustu čtenářů. Vím, je to má chyba a uvědomuji si to, proto se to všem budu snažit vynahradit, ale teď všechny Affíky mažu. Už to není takové, jaké to bylo a proto kdo chce zůstat a bude opravdu blog navštěvovat, ať se znovu zapíše tady. Kdo ještě nikdy nebyl můj affík, může se zapsat taky, ale beru Vás za slovo.:)
Proto se Vám omlouvám za ten všechen zmatek. Budu psát, chystám další růžový koutek.:) Snad budete spokojení.:)


Co tak najednou? Prostě mi to začalo chybět a pak navíc začala blogovat má nejlepší kamarádka Natálka o které jsem Vám už psala. Tady je její blog. Budu ráda, když se i tam občas stavíte a necháte tam koment, ať už s radou, jak pokračovat a pohnout se ze začátku a nebo s pochvalou za dobře odvedenou práci.:)

Tak jak jsem řekla. Kdo se bude chtít zapsat, zapište se.
Budu ráda za komentář s názorem zda jste (nejste) rádi, že jsem zpět a že jsem se nevykašlala na mou klasiku.:)

STĚHOVÁNÍ

13. července 2013 v 15:07
Už se zase stěhuju. :( Prostě už mě ten blog nebaví, není to kvůli vám, ale můžu si za to sama. Affíci se můžou zapsat až budu nabírat..
Děkuju, ale začínám znova tady.

Výsledky Soutěže Přátelství po anketě:)

5. července 2013 v 12:41 | Kikina
Nedávno byl na můj blog přidán článek s anketou, ne které jste mohli hlasovat o výherci soutěže na téma přátelství. Hlasovali jste dle vlastního uvážení a následující výsledky se dozvíte ve článku. :)