Únor 2014

A magical world

28. února 2014 v 18:07 Výplody myšlenek
Když jsem přišla na blog a koukla se, co máme za téma týdne, byla jsem mile překvapena. Myslím, že téma fantazie je úžasné téma. Budu se snažit napsat po dlouhé době článek ze života, tak doufám, že to bude mít hlavu a patu! Vybrala jsem obrázek, který se mi nějakým způsobem líbí a hodí se mi ke článku. Podle barev použitých na něm, usuzuju že je ten les překrásný. Ukazuje, že když máme fantazii, vidíme i obyčejné věci jako nenahraditelné a krásné.


New in - February 2014

22. února 2014 v 12:22 New in
Tento měsíc byl pro mě docela bohatý. Mohla jsem si dopřát docela dost nových věcí ať už z kosmetiky, oblečení, nebo z kancelářských potřeb. Neříkám, že každý měsíc bude takhle šťastný, takže nevím, jestli bude New in každým měsícem, ale budu se snažit Vám ho tu dávat co nejčastěji i kdyby měl být i s maličkostmi.TAG - 15 facts about me

5. února 2014 v 19:05 TAGS
Dneska napíšu první TAG na téma "15 facts about me" tedy 15 faktů o mě. Asi každý ví, co to fakty jsou, takže je zbytečné se zdržovat dlouhým úvodem, nebo předmluvou a jdeme rovnou na to!

Anna-Krok za krokem do nového života

2. února 2014 v 17:24 Růžový koutek
Dneska Vám chci představit knížku, kterou jsou už přečetla a docela se mi líbila. Pochází z tanečního života Anny, která je velmi talentovanou tanečnicí, ale osud ji bohužel moc nepřál a Anna měla autonehodu. Dále v recenzi.:)

Zima jinak...

1. února 2014 v 13:43 Výplody myšlenek
Ta ironie, že zase píšu a že mi to tentokrát trvalo co?:D No jo je to půl roku! No tak ale teď zpět k tématu, docela mě potěšilo, že když jsem se přihlásila na blog, zjistila jsem, že téma týdne je zima a to je moc pěkné téma a hlavně aktuální, tak se pokusím něco ze sebe vymáčknout a budu doufat, že to nebude nejhorší přivítání po půl roce a budu doufat, že se mi za tu dobu mé písařské buňky nescvrkly.:D
Každý nemáme na zimu stejný názor.. Spoustu lidí zimu miluje, miluje lyže, miluje, když si můžete ve sněhu zablbnout jako děti, stavět sněhuláky a iglú. No pak jsou i lidi, kteří zimu nenávidí. Je to asi tím, že na ní nedokážou vidět to pěkné. Vidí jen klepotání zuby, mokro v botách a silně foukající vichr, který se zdá jako by nás chtěl smést a byl proti nám. Já mám zimu ráda, ano v obyčejných dnech, plných neskutečného spěchu, který je na každém kroku a my zrovna někam spěcháme, nám to sníh nějak neulehčuje, ale pak jsou i chvíle, kdy víte, že zítra mají být vánoce a venku je bláto, tak to zamrzí. Letos jsem zase zažila vánoce na blátě a musím říct, že do posledních dnů, se mi nechtělo věřit, že už je předvánoční čas.
Miluju zimu pro několik věcí.. Miluju jak mi poletující sníh sedá na vlasy a na řasy.. Miluju ty pletené dlouhé měkoučké šály, do kterých se můžu zabalit.. Miluju když se vrátím domů promočená, unavená a zmrzlá, ale plná zážitků a naplněných očekávání.. Miluju, když venku poletuje sníh a já sedím na okně s dobrou knížkou a s teplou čokoládou, zabalená v dece..
Proto Vás všechny prosím.. Vím, že je to těžké, ale zkuste vidět i ty pěkné věci na zimě, ne jen tu rozjezděnou břečku na silnicích..